Image
“THE MIND WHEN HOUSED WITHIN A HEALTHY BODY POSSESSES A GLORIOUS SENSE OF POWER”

JOSEPH PILATES

IK PILATES STUDIO - це не просто красиве приміщення з ексклюзивним обладнанням, це ціла історія, наповнена змістом і сенсом. 

В першу чергу, це історія про любов. Про любов до всього, що робиш, починаючи від самої ідеї створення місця, де залишивши за дверима всю круговерть життя, можна тут і зараз зробити своє тіло краще і сильніше, а розум світліше і вільніше. І закінчуючи реалізацією цього задуму: відкриття студії, в якій все продумано до дрібниць і зроблено з бажанням бути кращими. Атмосфера студії, орієнтованої головним чином на персональні тренування, як не можна краще налаштовує на вдумливу роботу з тілом і механікою його рухів. Простір студії наповнене світлом і енергією. Оформлене зі смаком і почуттям прекрасного, воно надихає встати на шлях самовдосконалення. 

По-друге, це історія про турботу. Саме тому, оснащуючи студію, ми зупинили свій вибір на компанії Merrithew, яка є всесвітньо визнаним лідером по створенню обладнання преміум-класу для тренувань в стилі розумне тіло. Тому що, коли хочеш подбати про тих, кого любиш, завжди вибираєш най-най: краще, безпечне, комфортне, ергономічне, красиве і функціональне. У IK PILATES STUDIO зібрана вся лінійка студійного обладнання Merrithew, що є незаперечною перевагою, оскільки дозволяє виконати весь існуючий репертуар вправ за методом Pilates і пропрацювати все тіло у всіх площинах. 

Крім того, наша історія - це історія про відповідальність. Ми хочемо, щоб час проведений з IK PILATES STUDIO, було не просто приємним, але і максимально корисним для здоров'я і фізичної форми наших клієнтів, саме тому для роботи ми використовуємо найефективніші і безпечні методики для поліпшення здоров'я і якості життя. Наші тренери - фахівці навчені міжнародною компанією Polestar Pilates закохані в свою справу. Ми намагаємося підходити до нашої роботи не формально і не просто проводити тренування, а й ділитися з нашими клієнтами знаннями про правильне і здорове русі. 

І звичайно ж IK PILATES STUDIO - це історія про Pilates методі. Саме бажання донести до широкого кола користувачів суть цієї прекрасної системи і бажання дати клієнтам можливість відчути її ефективність на власному досвіді надихнула на створення студії. Висока кваліфікація тренерів і виключно повний комплекс обладнання дає відчути всю невичерпність варіацій тренувань Pilates. Поряд з пілатесом в студії використовуються і інші методики тренування руху.