Image
“THE MIND WHEN HOUSED WITHIN A HEALTHY BODY POSSESSES A GLORIOUS SENSE OF POWER”

JOSEPH PILATES

IK PILATES STUDIO - це не просто красиве приміщення з ексклюзивним обладнанням, це ціла історія, наповнена змістом і сенсом. 

В першу чергу, це історія про любов. Про любов до всього, що робиш, починаючи від самої ідеї створення місця, де залишивши за дверима всю круговерть життя, можна тут і зараз зробити своє тіло краще і сильніше, а розум світліше і вільніше. І закінчуючи реалізацією цього задуму: відкриття студії, в якій все продумано до дрібниць і зроблено з бажанням бути кращими. Атмосфера студії, орієнтованої головним чином на персональні тренування, як не можна краще налаштовує на вдумливу роботу з тілом і механікою його рухів. Простір студії наповнене світлом і енергією. Оформлене зі смаком і почуттям прекрасного, воно надихає встати на шлях самовдосконалення. 

По-друге, це історія про турботу. Саме тому, оснащуючи студію, ми зупинили свій вибір на компанії Merrithew, яка є всесвітньо визнаним лідером по створенню обладнання преміум-класу для тренувань в стилі розумне тіло. Тому що, коли хочеш подбати про тих, кого любиш, завжди вибираєш най-най: краще, безпечне, комфортне, ергономічне, красиве і функціональне. У IK PILATES STUDIO зібрана вся лінійка студійного обладнання Merrithew, що є незаперечною перевагою, оскільки дозволяє виконати весь існуючий репертуар вправ за методом Pilates і пропрацювати все тіло у всіх площинах. 

Крім того, наша історія - це історія про відповідальність. Ми хочемо, щоб час проведений з IK PILATES STUDIO, було не просто приємним, але і максимально корисним для здоров'я і фізичної форми наших клієнтів, саме тому для роботи ми використовуємо найефективніші і безпечні методики для поліпшення здоров'я і якості життя. Наші тренери - фахівці навчені міжнародною компанією Polestar Pilates закохані в свою справу. Ми намагаємося підходити до нашої роботи не формально і не просто проводити тренування, а й ділитися з нашими клієнтами знаннями про правильне і здорове русі. 

І звичайно ж IK PILATES STUDIO - це історія про Pilates методі. Саме бажання донести до широкого кола користувачів суть цієї прекрасної системи і бажання дати клієнтам можливість відчути її ефективність на власному досвіді надихнула на створення студії. Висока кваліфікація тренерів і виключно повний комплекс обладнання дає відчути всю невичерпність варіацій тренувань Pilates. Поряд з пілатесом в студії використовуються і інші методики тренування руху.

“THE MIND WHEN HOUSED WITHIN A HEALTHY BODY POSSESSES A GLORIOUS SENSE OF POWER” JOSEPH PILATES

 

IK PILATES STUDIO – это не просто красивое помещение с эксклюзивным оборудованием, это целая история, наполненная содержанием и смыслом.
В первую очередь, это история про любовь. Про любовь ко всему, что делаешь, начиная от самой идеи создания места, где оставив за дверью всю круговерть жизни, можно здесь и сейчас сделать свое тело лучше и сильнее, а разум светлее и свободнее. И заканчивая реализацией этого замысла: открытие студии, в которой всё продумано до мелочей и сделано с желанием быть лучшими.  Атмосфера студии, ориентированной главным образом на персональные тренировки, как нельзя лучше настраивает на вдумчивую работу с телом и механикой его движений. Пространство  студии наполнено светом и энергией. Оформленное со вкусом и чувством прекрасного, оно вдохновляет встать на путь самоусовершенствования.
Во вторых, это история про заботу. Именно поэтому, оснащая студию, мы остановили свой выбор на компании Merrithew, которая является всемирно признанным лидером по созданию оборудования премиум-класса для тренировок в стиле разумное тело.  Потому что, когда хочешь позаботиться о тех, кого любишь, всегда выбираешь самое-самое: лучшее, безопасное, комфортное, эргономичное, красивое и функциональное.  В IK PILATES STUDIO собрана вся линейка студийного оборудования Merrithew, что является неоспоримым преимуществом, поскольку позволяет выполнить весь существующий репертуар упражнений по методу Pilates и проработать всё тело во всех плоскостях.
Кроме того, наша история – это история про ответственность. Мы хотим, чтобы время проведённое с IK PILATES STUDIO, было не просто приятным, но и максимально полезным для здоровья и физической формы наших клиентов, именно поэтому для работы мы используем самые эффективные и безопасные методики для улучшения здоровья и качества жизни. Наши тренеры –  специалисты обученные международной компанией Polestar Pilates влюблённые в своё дело. Мы стараемся подходить к нашей работе не формально и не просто проводить тренировки, а и делиться с нашими клиентами знаниями о правильном и здоровом движении.
И конечно же  IK PILATES STUDIO – это история о Pilates методе. Именно желание донести до широкого круга пользователей суть этой прекрасной системы и желание дать клиентам возможность прочувствовать её эффективность на собственном опыте вдохновила на создание студии. Высокая квалификация тренеров и исключительно полный комплекс оборудования даёт прочувствовать всю неисчерпаемость вариаций тренировок Pilates. Наряду с пилатесом в студии используются и другие методики тренировки движения. 

 Image